Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Stacja Kontroli Pojazdów nr 3 w Sosnowcu

Stacja Kontroli Pojazdów nr 3 w Sosnowcu

DW-AUTO

DW-AUTO

Poleć nas innym

Najbliższe targi i wystawy
Archiwum wydarzeń targowych
Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki w Warszawie to platforma biznesowa skierowana do profesjonalistów działających w głównych sektorach transportu. Wystawa jest idealnym miejscem do promowania całej gamy produktów i usług szerokiemu gronu potencjalnych klientów o ściśle sprecyzowanych celach biznesowych.
Więcej
Podczas 2. Targów Motoryzacyjnych MOTO SHOW W KRAKOWIE, które odbędą się w dniach 23-24 maja 2015 zaprezentowane zostaną najciekawsze oblicza motoryzacji.
Więcej
Motor Show 2015 to największe w Polsce targi motoryzacji, podczas których emocje sięgną zenitu! Targi Motor Show są ważnym źródłem informacji o nowościach i premierach na rynku motoryzacyjnym.
Więcej
W dniach 4-5 października 2014 roku w Centrum Targowym „PARK” w Toruniu przy ul. Szosa Bydgoska 3 odbędą się VIII TARGI MOTORYZACYJNE „MOTO-TOR”, których organizatorem są Targi Toruńskie Sp. z o.o.
Więcej
Podczas premierowej edycji Targów Motoryzacyjnych MOTO SHOW KRAKÓW, które odbędą się w dniach 24-25 maja 2014 zaprezentujemy najciekawsze oblicza motoryzacji.
Więcej
Motor Show 2014 to największe w Polsce targi motoryzacji, podczas których emocje sięgną zenitu! Przyjdź i zobacz piękne samochody, szybkie motocykle, ekskluzywne campery i nowoczesne samoloty.
Więcej
Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki w Warszawie są profesjonalną imprezą adresowaną do specjalistów działających w głównych sektorach transportu. Wystawa jest idealnym miejscem do promowania swoich produktów i usług szerokiemu gronu potencjalnych klientów oraz stwarza firmom możliwość zaistnienia na polskim rynku.
Więcej
W sobotę i niedzielę, 5 i 6 października od godz. 10.00 do godz. 17.00 w Centrum Targowym „PARK” w Toruniu przy ul. Szosa Bydgoska 3 odbędą się VII Targi Motoryzacyjne MOTO-TOR.
Więcej
Wydarzenie kierowane jest do osób, które chcą nawiązać cenne kontakty i współpracę z przedsiębiorstwami z branży motoryzacyjnej oraz znaleźć nową grupę odbiorców.
Więcej
Były premiery nowych aut, spotkania ze znanymi kierowcami (Krzysztof Hołowczyc, Leszek Kuzaj, drużyna żużlowców CKM Włókniarz Częstochowa), konkursy Car Audio, Retro Salon, wybory Miss Auto Moto Show, rajd off-road, car demolution, stunt na quadach, jazda na trolejach i test Stewarta, pokazy filmów dokumentalnych o sporcie motorowym i wiele, wiele innych atrakcji motoryzacyjnych. Co na nas czeka w 2013 roku?
Więcej
Działające w Polsce zakłady z branży motoryzacyjnej należą do najnowocześniejszych w Europie! Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby również i wyposażenie oraz poziom świadczonych usług w warsztatach samochodowych i stacjach kontroli pojazdów reprezentował wysoki poziom.
Więcej
Poprzednią, organizowaną jak zwykle przez Firmę SENS Wojciecha Majewskiego i Spółkę Expo Silesia, edycję targów Auto Moto Show 2011 odwiedziło ponad 17 tysięcy osób. Nowa formuła wydarzenia, gdzie obok nowych samochodów postawiliśmy na tuning, samochody retro, auta amerykańskie i wiele atrakcji towarzyszących targom, okazała się strzałem w dziesiątkę.
Więcej
Tuning Show w Krakowie jest drugą co do wielkości imprezą motoryzacyjną w Polsce skupiającą w jednym miejscu właścicieli jedynych w swoim rodzaju samochodów, firmy produkujące i dystrybuujące niezbędny do poprawiania aut sprzęt, warsztaty zajmujące się na co dzień tuningiem, a także tysiace fanów motoryzacji.
Więcej
Ponad 22 tysiące fachowców z branży motoryzacyjnej oraz miłośników czterech kółek skorzystało z zaproszenia do odwiedzenia TARGÓW TECHNIKI MOTORYZACYJNEJ i POZNAŃSKICH SPOTKAŃ MOTORYZACYJNYCH 2009. TTM najbliższa edycja: Poznań 29.09-02.10.2011
Więcej
Legenda powróciła i to w wielkim stylu! Już dziś zapraszamy Państwa na kolejną edycję Motor Show, która odbędzie się w dniach 18-20 marca 2011 roku. Do zobaczenia!
Więcej
ROTRA organizowana jest wspólnie z Zrzeszeniem Międzynarodowych Przewoźników Drogowych, do którego należy cztery tysiące przewoźników. Patronat merytoryczny nad targami LOG-EXPO sprawuje Polska Izba Spedycji i Logistyki
Więcej
Do udziału w targach zapraszamy producentów i sprzedawców kamperów, przyczep kempingowych, pojazdów terenowych, pojazdów typu SUV i Crossover, guadów, motocykli i skuterów oraz firmy które zajmują się wypożyczaniem tego typu pojazdów.
Więcej
Targi Kielce zapraszają na pierwsze w Polsce specjalistyczne targi dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w zakresie stacji diagnostycznych, które towarzyszyć będą największej w Europie środkowo-wschodniej wystawie skierowanej do branży związanej z transportem zbiorowym TRANSEXPO.
Więcej
Pojazdy transportu miejskiego, podmiejskiego i międzymiastowego, auta turystyczne, specjalistyczne i gospodarcze, części zamienne oraz elementy wyposażenia tych pojazdów to tylko niewielka część tego, co zaprezentowane będzie na kieleckiej wystawie. Jak co roku podczas TRANSEXPO czołowe firmy z branży zaprezentują pojazdy nowej generacji gwarantujące najwyższy standard, komfort jazdy, ale przede wszystkim bezpieczeństwo pasażerów.
Więcej
Na targach prezentowane będą samochody osobowe, dostawcze, motocykle, skutery, quady, części, akcesoria, nawigacje GPS, kosmetyki samochodowe oraz narzędzia wyposażenia warsztatów. Będzie można zapoznać się również z ofertą firm ubezpieczeniowych i kredytowych a także szkół nauki jazdy.
Więcej
Jest to druga edycja Trójmiejskich Targów Motoryzacyjnych. W tym roku będzie można zobaczyć jeszcze szerszą ofertę samochodów osobowych, jak również ofertę najpoważniejszych trójmiejskich dealerów motocykli i quadów. W hali nr 3 zostaną także zaprezentowane samochody dostawcze, ciężarowe oraz oferta firm usługowych.
Więcej

Wybierz województwo
lub wybierz kategorię z listy:


Najnowsze firmy
MYSZKOWSKI Auto-Serwis S.C. Jan Myszkowski  Maria Myszkowska
MYSZKOWSKI Auto-Serwis S.C. Jan Myszkowski Maria Myszkowska

Zobacz wizytówkę
AUTO-MAT - Serwis i Części, Regeneracja Konwerterów
AUTO-MAT - Serwis i Części, Regeneracja Konwerterów

Zobacz wizytówkę

Najbliższe targi i wystawy